Pre náš eshop prioritne vyberáme tuzemských výrobcov aby sme podporili a ukázali silu naších domácich značiek. Vyberáme takých dodávateľov, ktorý majú rovnakú filozofiu ako my a môžu sa pýšiť kvalitnými a funkčnými produktami. Sme ešte na začiatku našej cesty, ale chystáme rozšíriť náš sortiment.

Značka Alepeo reprezentuje tradičnú výrobu Aleppského mydla podľa originálneho starého receptu. Výroba mydla prebieha medzi mesiacmi november – marec. Výrobky Alepeo obsahujú exkluzívne výrobky z olivového a varínového oleja. Výrobný proces je bez chemikálii a syntetických farbív a doplnkov. Produkty nie sú testované na zvieratách. Väčšina produktov nosí certifikát ecocert.  

Exkluzívne Aleppo mydlo 30% pre ekzematickú pokožku

Peter a Elena priniesli na slovenský trh alternatívu ku komerčnej kozmetike. Svoje výrobky vyrábajú v srdci Slovenska už poctivých 6 rokov. Pracujú v súlade s filozofiou Slow beauty – krásy, čo sa
neponáhľa. Majú originálne receptúry a starostlivo vyberané kvalitné suroviny, pričom využívajú silu
prírody naplno.

Náš oblúbený produkt: INspiral pleťový krém ruža so slimačím sekrétom

Prírodná kozmetika Ťuli a Ťuli sa vyrába v rodinnom kruhu od roku 2015 a za jej vznikom stojí dnes už trojročný Matej, ktorého zdravotné problémy priviedli jeho mamu k myšlienke vyrábať prírodnú kozmetiku. Keď mal iba tri mesiace, prejavil sa u neho silný atopický ekzém a všetky návštevy kožných lekárov sa končili predpisom kortikoidných liečiv. Z prirodzenej túžby mamy – Lenky Špaldovej vyliečiť syna prírodnou cestou sa vykľula vášeň pre prírodnú kozmetiku, ktorá okrem svojich čistiacich účinkov bude tiež hojiť, regenerovať a vyživovať pokožku. Lenka zbierala a vyvíjala receptúry vychádzajúce z prírodných surovín a vyvinula ich do súčasnej podoby.

Odporúčame produkt: Prírodný detský olej po kúpaní

Kozmetika Navia sa vyrába z čisto prírodných surovín, a až na kozie mlieko, či včelí vosk, ide o suroviny rastlinného pôvodu. Všetky produkty vznikajú v nových väčších priestoroch, ktoré sú obklopené malebnou prírodou Vihorlatských vrchov. V ponuke nájdete vegánske/vegetariánske kozmetické produkty pre komplexnú starostlivosť o pleť, telo či vlasy. Táto kozmetika dokáže pomôcť aj pri špecifických problémoch, ako sú akné, atopický ekzém, suchá pokožka, celulitída či lupiny. Sú to kvalitné, jednoduché a účinné produkty.

Najoblúbenejší produkt: Jemný krémový dezodorant – Ranná rosa

Patrik Jakš a sa znažil žiť čo najohľaduplnejšie k svojmu prostrediu a postupne hľadal výrobky, ktorými môže nahradiť tie plastové alebo tie s obmedzenou životnosťou. V tom čase prišli na rad zubné kefky – Mobake, sú to prvé bambusové kefky na trhu s vygravírovanými vzormi inšpirovanými lokálnymi tradíciami a zároveň motivačnými citátmi, ktoré vám pomôžu naštartovať každý deň.

KefkaZmením seba – Zmením svet

“Cieľom Musku je robiť veci jednoducho a zrozumiteľne. Aby každý rozumel zloženiu, vedel presne čo jeho mydlo obsahuje aj bez použitia slovníka. Naše mydlá obsahujú iba prírodné zložky, z ktorých naša pokožka dokáže čerpať najviac. Naše handmade mydlá MusK neobsahujú žiadny palmový olej ani živočíšne tuky. Navyše takmer polovica mydiel v ponuke je vhodná aj pre vegánov. A keďže dizajn je podľa nás veľmi dôležitou súčasťou akéhokoľvek produktu, vyrábame pre vás mydlá, ktoré potešia nie len vaše ruky, ale aj oči. Všetky mydlá sú vyrobené procesom za studena. Ide o tradičný spôsob výroby mydla, pri ktorom mydlo zreje na vzduchu ideálne aspoň 3 týždne a potom je zabalené do krabičky z recyklovaného papiera a putuje k vám do kúpeľní.“

Obľúbené mydielko alergikov – Až na kožu

Firma Tierra Verde s.r.o. bola založená v roku 2008 a je česko-slovenskou spoločnosťou bez zahraničnej účasti.

“Veríme, že svet v ktorom žijeme, si tvoríme sami svojimi každodennými skutkami a rozhodnutiami. Každé dnešné rozhodnutie, každý čin je voľbou toho, ako chceme, aby náš svet vyzeral zajtra. Sloboda voľby je zároveň aj prejavom zodpovednosti k sebe samým i k svetu okolo nás. Našou istotou je vedomie, že vždy existuje alternatíva. Naším cieľom je (znovu)objavovať, vyvíjať, vyrábať a ponúkať výrobky dennej potreby s čo najmenším negatívnym dopadom na zdravie, životné prostredie a zároveň s čo najlepším vplyvom na človeka, spoločnosť a Planétu. Ľudia z Tierra Verde”

Najpredávanejší: Prací gél z mydlových orechov s levanduľovou silicou

2SIS cosmetics – ručne vyrábaná prírodná kozmetika za ktorou stoja 2 sestry – Martinka a Katarína.

Prírodná – organická, bio, bez chemicky spracovaných zložiek, bez umelých prísad

Ekologická – šetrná k prírode, z prírodných materiálov, bez palmového oleja

Starostlivá – čistá, príjemná, jemná, upokojujúca, voňavá, estetická, Originálna – ručná výroba, moderný štýl, príbeh

Empatická – radosť, optimizmus, spokojnosť, láska, mierumilovnosť

Najvoňavejšie telové masielko: .CUCU – telové maslo

 

Jack N‘ Jill vytvorili manželia Justin a Rachel z Austrálie, ktorí sa po narodení svojho prvého dieťaťa rozhodli pridať k rodičom na celom svete, ktorým záleží na súčasných problémoch s prostredím a na tom, aké priame účinky majú na naše deti. Začali spochybňovať všetko, s čím prišiel ich chlapec do kontaktu, lebo ho nechceli vystavovať účinku zbytočných prísad a chemikálií. Z nedostatku možností výberu v rámci ústnej hygieny boli frustrovaní. Jack N´Jill je spoločnosť ohľaduplná voči prírode. Balenia produktov sú navrhnuté tak, aby boli minimalistické, kartón je z recyklovateľného papiera a okienko zo stopercentného kukuričného škrobu.

Najchutnejšia netoxická zubná pasta: Zubná pasta jahoda pre deti

Spolupráca

Vyrábate BIO/EKO ? Chcete u Nás predávať vaše produkty ?

KONTAKTUJTE NÁS