Často kladené otázky ( FAQ )


♦ AKO MÔŽEM ZAPLATIŤ ZA SVOJU OBJEDNÁVKU?

Za Vašu objednávku môžete u nás zaplatiť 3 spôsobmi – platbou vopred na účet, ( platobnou kartou – AKTUÁLNE NEDOTUPNÉ) alebo dobierkou – pri prevzatí objednávky. Bližšie informácie nájdete v sekcii Doprava a platba.

♦ KEDY OBDRŽÍM OBJEDNANÝ TOVAR?

Rýchlosť dodania závisí od spôsobu platby a naskladnenia tovaru. V prípade platba kartou alebo na dobierku, tovar odosielame v daný deň do 13:00. Dodanie trvá cca 1 – 2 dni odo dňa odoslania. Ak ste si zvolili platbu na účet, tovar odosielame až po pripísaní platby na náš účet. Dodanie trvá tiež 1 – 2 dni od odoslania. Ak tovar nie je naskladnený budeme Vás informovať emailom ale bežné naskladnenie trvá max. 3-5 dní.

♦ TOVAR NIE JE NA SKLADE. KEDY BUDE NASKLADNENÝ?

Ak je daný produkt o ktorý máte záujem vypredaný, môžete žiadať o zaslanie informácii o jeho dostupnosti a dodaní na sklad. Táto možnosť je dostupná priamo pri produkte. Znamená to, že keď daný produkt príde na sklad, príde Vám informačný e-mail.

 ♦ ZASIELATE TOVAR DO ČR?

Áno, zasielame. Viac informácií nájdete v sekcii Doprava a platba.

♦ Kde si môžem osobne vyzdvihnúť tovar ?

Keď bude objednávka spracovaná a pripravená príde Vám informačný e-mail. Zásielku si viete bezplatne vyzdvihnúť na Bernolákovej ulici 57, 953 01 Zlaté Moravce. Presnú mapu nájdete TU .

♦ Potrebujem do mojej objednávky niečo doplniť / zmeniť. Ako to mám spraviť?

Doobjednať alebo nahlásiť zmeny v objednávke môžete kedykoľvek telefonicky ( +421 902 301 873 ) na alebo emailom ( info@nietox.sk ) . Berte navedomie že to môže predĺžiť dodaciu dobu zásielky.

♦ POSIELATE VZORKY ZDARMA?

Ku každej objednávke sa snažíme zaradiť aspoň jednu vzorku produktu ak je to možné. Ak máte záujem o konkrétnu vzorku, stačí zadať do poznámky o ktorú vzorku máte záujem a pokúsime sa Vám práve tú zaslať. 🙂